Grīdu ieklāšana

Seguma ieklāšana

SIA "Grīdu serviss" veic linoleja, vinila, LVT plākšņu, paklāju, paklājflīžu, epoksīda un koka grīdu ieklāšanu. Veicam arī koka grīdu atjaunošanas darbus.

Grīdas seguma ieklāšana ir apmācītu meistaru darbs, kas prasa lielu rūpību un nodrošina izcilu rezultātu grīdas izskatam un virsmas līdzenumam.

Visa sākums ir esošās grīdas pamatnes novērtēšana un piemērotu tās izlīdzināšanas materiālu izvēle. Šī ir viena no svarīgākajām lietām, jo no tās ir atkarīgs grīdas turpmākais izskats un kalpošanas ilgums. Tāpēc, pirms uzsākt jebkādus grīdas darbus, nepieciešams konsultēties ar pieredzējušiem speciālistiem. Jūs būsiet laipni gaidīti uz bezmaksas konsultāciju pie SIA “Grīdu serviss” par grīdas pamatnes sagatavošanu linoleja, vinila, paklāju, parketu un citu segumu ieklāšanai.

Pie grīdas pamatnes novērtēšanas būtisks faktors ir klienta izvēlētā seguma veids, jo no tā ir atkarīgas pamatnes sagatavošanas metodes. Arī šeit mēs jums palīdzēsim ar draudzīgu padomu gan par piemērota seguma izvēli attiecībā pret telpas pielietojumu un noslodzi (ofiss, māja/dzīvoklis, tirdzniecības vieta, viesnīca, sanitārās telpas utt.), gan par pamatnes sagatavošanu.

Kad segums ir izvēlēts un piegādāts, sekojoša ir tā profesionāla un akurāta piegriešana un ieklāšana, kas prasa pieredzi un iemaņas. Mūsu meistari ir gadiem pieslīpējuši savu arodu un labprāt palīdzēs jums, un veiks ieklāšanas darbus. Vai arī vienkāršā un saprotamā veidā izskaidros kā to paveikt paša spēkiem.

Ne mazāk svarīgs grīdas ilgmūžības noteikums ir pareiza tās ekspluatācija un kopšana. Te vēlreiz jāuzsver pareiza seguma izvēle pirms uzsākt darbus. Jo seguma veids būs izvēlēts piemērotāks telpām un to izmantošanai, jo ilgāk un uzticamāk tas kalpos. Un tālākais grīdas kalpošanas ilgums ir atkarīgs no jūsu attieksmes pret tās ekspluatāciju un uzkopšanu. Katram segumam ir savas prasības pret uzkopšanas veidiem un intervāliem, tāpēc jāiepazīstas ar seguma kopšanas un lietošanas vadlīnijām un jāseko tām.

Par jautājumiem, kas saistīti ar jebkuru no augstāk minētajiem procesiem un darbībām, droši sazinieties ar SIA “Grīdu serviss” speciālistiem, jo mēs neatsākām padomu jomā, kas ir mūsu specializācija. Laipni gaidīti!

Grīdu ieklāšanas process

Koka grīdu atjaunošana sporta zālē

Parketa atjaunošana

Nepieciešama konsultācija par grīdu ieklāšanu?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu.

Sazināties ar SIA "Grīdu serviss"