Paklājflīzes un paklāji

Paklājflīzes

Krāsainību un funkcionalitāti papildina risinājumi ar paklājflīzēm, kas sniedz vēl plašākas iespējas grīdas noformējumam.

Jaunākās paklājflīžu sērijas tiek ražotas jau ar savu atšķirīgu dizainu, kuru klients var bagātināt un papildināt, ieklājot tās sevis izvēlētā unikālā rakstā.

Paklājflīzes, turklāt, ir ļoti praktisks risinājums biroju un viesnīcu vajadzībām. Piemēram, ja kādā negadījumā neatgriezeniski sabojāta daļa grīdas seguma, paklājflīzes ir lokāli viegli un ātri nomainīt, neveicot lielus remontdarbus.

Ražotāji

  • INCATI
  • forbo – flooring systems
  • DESSO

Attēli no Incati kolekcijas.

Paklāji

Nenoliedzami, vispatīkamāk ir staigāt pa mīkstu paklāja segumu, kas rada siltuma sajūtu pēdām mājā, kā arī lieliski absorbē soļu radīto skaņu publiskās telpās. Tādēļ viesnīcās, ofisos, klubos, restorānos arī privātmājās un citur plaši izmanto paklāja segumu.

Paklāju sortimentu var iedalīt divās kategorijās: dabiskie (pārsvarā vilnas) un sintētiskie. Vairumam mūsdienu mīkstajiem grīdas segumiem ir antistatiskas un skaņu izolējošas īpašības, kas ir neatņemama sabiedriskā sektora prasība.

Pateicoties jaunām tehnoloģijām ražošanā un apstrādē, mūsdienu paklāji ir viegli kopjami, izturīgi un mājīgi, kā arī no tiem iespējams veidot kā vienkrāsainus tā daudzkrāsainus grīdas interjera risinājumus.


Paklāju seguma pieejamā krāsu un rakstu palete ir ļoti plaša, tāpēc interjera veidotājiem praktiski nav ierobežojumu domu lidojumam attiecībā uz grīdas dizainu.

Ražotāji

  • Tapibel
  • forbo – flooring systems
  • Condor Carpets

Attēli no Tapibel kolekcijas.

Nepieciešama konsultācija par grīdu ieklāšanu?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu.

Sazināties ar SIA "Grīdu serviss"