Epoksīda grīdas

Epoksīda un poliuretāna grīdas, kāpņu pārklājumi

Poliuretāna bāzes pārklājuma būtiskākās pazīmes ir augsta triecienizturība, elastīgums un noturība pret naftas produktiem un taukiem. Šāda grīda ir ūdensnecaurlaidīga, to var tīrīt ar augstspiediena strūklu.

Poliuretāna pārklājumus var veidot gan ar gludu, gan raupju virsmas struktūru. Pateicoties savām īpašībām, poliuretāna grīdu var ļoti veiksmīgi izmantot autoservisos, autostāvvietās, remontdarbnīcās vai ķīmiskajā rūpniecībā.

Epoksīda grīdas ir daudzveidīgas, ļoti izturīgas – tā ir kvalitatīva un oriģināla grīdu seguma izvēle. Tās ir labi piemērotas gan industriālām vajadzībām, piemēram, noliktavām un ražotnēm, kur grīda ir pakļauta lielai abrazīvai slodzei, kā arī telpām ar augstām sanitārām prasībām, piemēram, slimnīcām, ēdināšanas iestādēm.

Tās rekomendējamas arī dažādām izklaides vietu telpām – kafejnīcām, klubiem u.tml., kur epoksīda klājumu dizaina iespējas ir neierobežotas gan krāsu, gan formu ziņā.

Šīs grīdas ir labi piemērotas arī dzīvojamām telpām kā alternatīva flīžu grīdām, jo tās ir ūdensnecaurlaidīgas, bet siltākas un elastīgākas par flīzēm. Šis materiāls ir īpaši piemērots arī apsildāmajām grīdām.

Nepieciešama konsultācija par grīdu ieklāšanu?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu.

Sazināties ar SIA "Grīdu serviss"